AKTIVNÍ NASLOUCHÁNÍ II:
Intenzivní praktický trénink

Alena Hanušová

Datum: 30. 5. 2018
Čas: 9.30 - 13.30 h
Místo: Bolzanova 1, Praha 1

Šli jste do práce s tím, že vyzkoušíte nově nabyté dovednosti z tréninku aktivního naslouchání ráno na poradě a zjistili jste, že vám to zas až tak jednoduše nešlo? Zadrhli jste se? Nebo jste se najednou cítili nejistí? Nezoufejte. Jen opakovaný trénink dělá mistra…

Přijďte na ryze praktický NAVAZUJÍCÍ trénink pro účastníky kurzu
Aktivní naslouchání I: Základní trénink 

  • Budeme trénovat na modelových situacích nebo vašich konkrétních situací jednotlivé techniky aktivního naslouchání
  • Zaměříme se na to, co vám v praxi tak docela nejde nebo v čem se necítíte jistí. Můžeme také prozkoumat situace, ve kterých jste se ocitli a nevěděli jste, jak správně postupovat
  • Vypilujete techniky aktivního naslouchání k dokonalosti a budete se cítit jistí téměř ve všech komunikačních situacích.

Na tento workshop můžete přijít opakovaně, několikrát za sebou a získat tak pevný základ v technikách, zpětnou vazbu a jiný pohled na vaše konkrétní situace, které přinesete do skupiny.

Kdo je Alena Hanušová?

Lektorka komunikace a vyjednávání, průvodkyně hledáním win-win dohody

Pomáhám šéfům týmů nastavit harmonické a produktivní vztahy mezi klíčovými lidmi, aby mohli naplno rozvinout a využít tvůrčí potenciál týmu a dosahovat lepších výsledků.
Strávila jsem 12 let na různých pozicích ve výrobních firmách v obnovitelné energetice. Pět let jsem jako obchodní ředitelka vedla mezinárodní obchodní tým pokrývajících 12 evropských zemí. Vždycky se mi dařilo spojit zdánlivě neslučitelné lidské povahy, nátury a názory do jednoho výkonného celku a dosahovat očekávaných výkonů.
Komunikaci vnímám jako naprosto zásadní dovednost pro vedení týmů, je to pro mě v podstatě umění budovat, rozvíjet a udržovat harmonické, vyrovnané a produktivní vztahy s lidmi (a mezi lidmi).

Termín

30. 5. 2018

Čas

9.30 - 13.30

Místo

Bolzanova 1, Praha 1

Kapacita

max. 10 osob

Cena

1.000 Kč + DPH


Mám dotaz

Vzděláváme se rádi. A co vy?

Zanechte nám svůj e-mail a žádný kurz vám neunikne.

Další kurzy
pro personalisty

Chcete podobný kurz NA MÍRU
u vás ve firmě?
Napište nám:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Všechny naše akce
Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.