O nás Ι Naši lidé

Tereza Valášková

TEREZA VALÁŠKOVÁ

HR konzultantka, lektorka

S čím vám umím pomoci:

  • Školení náboru pro HR a management

  • Nastavení HR procesů ve firmách
  • Změna firemní komunikace a podpora vzniku firemní kultury

  • HR marketing

  • Assessment centra / Development centra

  • Testování a konzultace talentů a silných stránek
  • Sestavení individuálních rozvojových plánů pro osobní i profesní růst

"Pokud je práce, kterou děláme, v souladu s našimi vnitřními hodnotami, tak nám i to nejtěžší jde mnohem lépe."

Od malička jsem chtěla být novinářkou. Když jsem se dostala na studium žurnalistiky, zjistila jsem, že to, co mě baví, není psaní samotné, ale příběhy lidí, o kterých chci psát.

Mojí vášní jsou tedy lidé. Fascinuje mě odlišnost každého člověka, a to, jak máme v hlavách poskládaný každý úplně jiný svět.

Proto jsem se rozhodla věnovat personalistice. Za svým cílem jsem šla cestou klikatou. Nejprve jsem si vydělala na školu na zámořském parníku Disney v USA.  Pak jsem získávala téměř rok zkušenosti jako Researcher v prestižní headhunterské společnosti Hudson a získala základy náboru. Pak jsem odjela studovat magisterský program Human Resource Management do Edinburghu. V Británii bylo v té době totiž HR součástí businessu, zatímco v ČR bylo HR stále na úrovni administrativní síly.

Po návratu ze studia jsem mohla vše, co jsem se naučila uplatnit jako HR generalista ve společnosti KONE. Zde jsem se naučila mnohé - za 5 let svého působení si vyzkoušela všechny oblasti HR ve velké korporaci a posunula se z role generalisty na manažera.

V roli HR manažera jsem cenné zkušenosti získala také v poradenské společnosti Mazars. V obou firmách jsem měla přímý kontakt se zaměstnanci a mohla vnímat potřeby firmy a potřeby a vnímání lidí. Viděla jsem, kde dochází ke střetům mezi zaměstnanci a zaměstnavateli.

Proto jsem se rozhodla osamostatnit, založit projekt Průvodce kariérou, a stát na tom pomyslném mostě, který je mezi firmou a kandidátem, a stále častěji i firmou a zaměstnancem. Znám pohled obou dvou a dnes umím být firmám partnerem při výběru zaměstnanců, práci s týmy, a nastavováním firemní kultury.  

Lidem v roli kandidátů zase ukazuji pohled firmy a businessu.

Je mi velkou ctí, že mohu nyní spojit síly s týmem Lidé jsou základ manželů Bártíkových, kteří mi byli velkým vzorem už od začátku mého podnikání. Těším se, že společně můžeme pracovat na tom, aby byli ve firmách lidé skutečně základ.


Kde se můžeme setkat?

Značka zaměstnavatele – JEDNODUŠE A JASNĚ

5.6.2018

Dejte náborovému inzerátu duši

 

13.6.2018

Pohovor jako rozhovor

 

20.6.2018