O nás Ι Naši lidé

Kateřina Hefny

KATEŘINA HEFNY

Konzultantka, koučka, žena nového pohledu

S čím vám umím pomoci:

  • Identifikace potřeb a příležitostí, pre-sales konzultace
  • Odborné konzultace v oblastech vzdělávání a osobního rozvoje
  • Emoční inteligence
  • Firemní kruhy, štěstí ve firmě
  • Koučování orientované na hodnoty 

“Opravdová odvaha se pozná, až když dá někdo v sázku svůj zaběhnutý životní styl” Tom Robbins

Vždycky jsem všechno chtěla pochopit a přijít věcem na kloub. Ne vždycky to bylo ku prospěchu věci. Třeba ve škole to byl vyloženě rušivý faktor. Takže ač zpočátku slušná, snaživá a tichá dívka, postupně jsem svou vodou vymlela břehy natolik, až to hraničilo z bezbřehostí a dostávala jsem se často i do velkých průšvihů. Nebyla jsem zrovna oblíbená žákyně a studentka, co se učitelů týče. To mne spíš posílilo ve schopnosti zpochybňovat autoritu a pokračovat ve své touze zjistit PROČ se věci dějí.

Dnes po téměř 20 letech zkušeností ze všech stran HR oddělení, interně a externě, jsem na sebe pyšná. Byla jsem asistentka, konzultantka, manažerka, lovec hlav i majitelka. Člověk ale nemusí jen pracovat na oddělení HR, aby mohl říct, že pracoval s lidmi. Všichni jsme součástí nějaké komunity a denně s lidmi “pracujeme”. A proto tvrdím, že všechno v byznyse i v životě je o lidech. Jde jen o to, najít společnou řeč a  smysluplný cíl.

Je mi velkou ctí pracovat pro projekt Lidé jsou základ. Ráda totiž zpochybňuji dál. Ať již se jedná o stereotypy, které firmám neslouží nebo o firemní kulturu, která může být zamýšlená, ale také nemusí.  

Ve své roli konzultanta pro nové zákazníky zjišťuji potřeby klientů a navrhuji na míru šitá řešení. Jako systemik tělem i duší dokážu najít, co je potřeba udělat, aby současný systém - celé firmy nebo jen týmu - začal lépe fungovat.

Naplňuje mne být součástí klíčových rozhodnutí ve firmách a inspirovat je k zodpovědnému přístupu ke svým lidem. Protože jen na lidech opravdu záleží.