O nás Ι Naši lidé

Jana Bártíková

JANA BÁRTÍKOVÁ

Chief konzultant a lektor

S čím vám umím pomoci:

  • Vychovat kvalitní manažery
  • Naučit je převzít zodpovědnost za svoje výsledky
  • Motivovat a vést týmy ke společnému cíli 
  • Změnit manažery v lídry
  • Objevit skrytý potenciál ve vás a vašich lidech a rozvíjet ho
  • Dělat svoji práci dobře a s radostí

Navíc dohlížím na odbornost, obsah a kvalitní realizaci všeho,
co pro vás děláme.

"Osobnost člověka, jeho jedinečnost a potenciál, jsou klíčové."

Vytváření týmů, práce s lidmi, jejich vedení, motivace, rozvoj potenciálu, to všechno se line jako červená nit celým mým profesním životem.

Když jsem před 20 lety stavěla a vedla svůj první tým, bylo to pro mě něco naprosto nového a objevného. A rozhodně nic snadného…

Od té doby jsem budovala i vedla malé týmy i oddělení o čtyřech stovkách lidí, pracovala jsem v menších firmách i korporacích, měla jsem různě široké mantinely i tíhu zodpovědnosti.
Na své cestě jsem udělala asi všechny chyby, které jsem udělat mohla… A jen díky tomu jsem se naučila vše, co o budování týmů a vedení lidí znám.

Vyzkoušela jsem různé styly vedení. Prošla jsem od tvrdě direktivního stylu vedení na začátku, kdy jsem byla přesvědčená, že to je jediná možná cesta, až k přátelskému vedení ve svobodné firmě.

Naučila jsem se vybírat si lidi do svých týmů ne pouze na základě jejich znalostí a zkušeností, ale především podle míry jejich vnitřní motivace a potenciálu, který se v nich skrývá.

Pochopila jsem, že základem úspěchu jsou lidé, se kterými spolupracuji. Že je naprosto klíčové respektovat jejich osobnost a rozvíjet jejich potenciál. Umožnit jim, aby svoji práci chtěli dělat. Protože lidé, které jejich práce baví, do ní dají vše.

Je mi ctí, že mohu svoje praktické zkušenosti dnes předávat dalším lídrům, manažerům a podnikatelům v projektu Lidé jsou základ.

Kde se můžeme setkat?

Jak pochopit druhé
(a lépe s nimi vycházet)

6.6.2018

Vedení koučováním

14.6.2018